Pokládání podlah, koberců i renovace podlah provádí Plovoucí podlahy Hranice

Staré časy, kdy nám stačily nevkusné koberce nebo lakované “linoleum”, jsou už naštěstí dávno pryč. Stejně tak doba, kdy jedna podlaha vystačila na celý život. Podlahy se staly běžným spotřebním zbožím, které ze všeho nejvíc podléhá módě. Ale hlavní důraz je kladen především na kvalitu.

Téměř 80% zájemců o novou podlahu dnes automaticky uvažuje o pokládce plovoucí podlahy. Plovoucí podlahy jsou hitem v bydlení posledních desetiletí. Rychlost a úspora práce a nákladů, které jednoduchá pokládka plovoucích podlah přináší, jsou jedněmi z hlavních předností, proč dostávají plovoucí podlahy přednost před celoplošným lepením podlah.

Plovoucí podlahy Hranice

Nabídka kvalitnějších (a leckdy i dražších) podlahovin má vliv i na podlahářské řemeslo. Zákazník je neustále zásobován nejrůznějšími informacemi o možnostech a kvalitě podlahovin a také je vyžaduje. Proto nastal i velký pokrok v technologii pokládky a materiálech ukládaných pod vlastní podlahovou krytinu. Zde se tedy rozhodně nevyplácí šetřit. Kvalitní pokládku všech typů plovoucích podlah provádí firma Plovoucí podlahy Hranice.

Druhy plovoucích podlah

 • Dřevěné plovoucí podlahyplovoucí podlahy z dřevěných parket, obvykle 2 – 3-vrstvých lamel
 • Laminátové plovoucí podlahyplovoucí podlahy ze sendvičových parket, s laminátovou pochozí vrstvou
 • Bambusové plovoucí podlahyplovoucí podlahy ze sendvičových parket, s pochozí vrstvou z bambusu
 • Korkové plovoucí podlahyplovoucí podlahy ze sendvičových lamel, s pochozí vrstvou z korku
 •  

  Výhody plovoucí podlahy

  Hlavní výhodou plovoucí podlahy je rychlost pokládky, což je časová a cenová úspora práce. Dalším kladem je snadná a rychlá výměna poškozených lamel a renovovatelnost podlahy. Na našem trhu je obrovský výběr materiálů, barev a vzorů. Nezanedbatelná je také nízká cena podlahovin, která je stlačená konkurenčním bojem (rozšířenost technologie).

  Nevýhody plovoucí podlahy

  Plovoucí podlahy se nehodí pro instalaci těžkého nábytku (těžké skříně, klavír…), protože může docházet ke zvlnění podlahy. Je nutné dodržení dilatačních spár po okrajích místnosti. Nevýhodou plovoucí podlahy montované z jednotlivých podlahových lamel je možnost vzniku spár mezi lamelami. Podlaha je méně odolná proti zatečení tekutiny a vstřebávání vlhkosti. U plovoucích podlah je větší kročejový hluk než u lepených podlah.

  Jedině správně naplánovaná a systematicky provedená pokládka plovoucí podlahy, kterou provádí Plovoucí podlahy Hranice, je zárukou správné funkce podlahy, její dlouhé životnosti a z toho pramenící spokojenosti uživatele plovoucí podlahy.

  Potřebujete firmu, která vaši zakázku zrealizuje? Potřebujete na jednom místě zrealizovat celý nákup včetně doplňujících prvků jako stěrky, lepidla, lišty, prostředky pro údržbu a mnohé jiné? Pak se s důvěrou obraťte na firmu Plovoucí podlahy Hranice.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.