Opravy tiskáren OKI v regionu České Budějovice

Zlobí vás tiskárna OKI? Odmítá vydat papír nebo nepřetržitě pípá? Navštivte náš servis tiskáren OKI ABAX v Českých Budějovicích, který je zde pro vás a pomůže vám vyřešit vaše potíže s neposlušnou tiskárnou OKI.

ABAX servis tiskáren České Budějovice poskytuje profesionální, rychlé a kvalitní pozáruční opravy tiskáren veškerých typů koupených v ČR i v zahraničí. Diagnostiku tiskáren provádíme většinou do 3 dnů a na vyžádání provedeme expresní opravy tiskáren do 24 hodin. Nabízíme vám odvoz k opravě odkudkoli v okolí Českých Budějovic do druhého pracovního dne a po opravě odvoz až k vám domů. Jako jedna z mála servisních firem neúčtuje náš servis tiskáren OKI České Budějovice diagnostiku tiskárny v případě, že zákazník odmítne cenovou nabídku opravy tiskárny převyšující schválený cenový limit o více než 10% a manipulační poplatky. Protože opravujeme za nižší ceny než autorizované servisy, opravdu ušetříte. Na všechny opravy tiskáren OKI vám poskytneme záruku. Cena servisní práce je ta, kterou nám odsouhlasíte. Náhradní díly tiskáren měníme výhradně za originální, doporučené výrobcem. V naší nabídce také naleznete on-line objednávky zakázek a sledování zakázek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nejčastější závady tiskáren OKI:

Tiskárna krčí papír nebo neodpovídá

Může se jednat o znečištěný nebo poškozený podávací mechanismus tiskárny. Opravy tiskáren jsou v obou případech většinou finančně nenáročné.

Špatná kvalita tisku

Zřejmě se jedná o poškození nebo znečištění tiskové hlavy. Obvykle pomůže odborné vyčištění. Ojediněle může být tisková hlava poškozena natolik, že je nezbytné provést její výměnu. Opravy tiskáren formou čištění můžeme doporučit především z důvodu finanční nenáročnosti. Výměnu tiskové hlavy je nutné zvážit, zda je oprava s ohledem na aktuální hodnotu tiskárny ekonomická.

Tiskárna špiní papír

Zřejmě se jedná o problém válce, toneru nebo tiskové hlavy. Oprava takto poškozené tiskárny se řeší čištěním nebo výměnou poškozeného dílu.

Tiskárna se nezapíná

U této tiskárny je nutné provést nejprve diagnostiku a poté lze stanovit původce problémů. Variant poškození je několik: vadný napájecí zdroj, vadná elektronika tiskárny a další. Oprava takto poškozené tiskárny je obvykle finančně nenáročná, ale najdou se i případy, kdy se takto poškozená tiskárna nevyplatí opravovat.

Tiskárna hlásí otevřená dvířka nebo „nevidí“ toner

Nejčastější příčinou je poškození čidla nebo toneru. V těchto případech nebývá oprava tiskárny finančně náročná.


ABAXopravy tiskáren OKI České Budějovice – poskytuje již 15 let profesionální servisní služby pro cca 53.000 zákazníků, mezi nimiž jsou jak koncoví uživatelé, tak i malé firmy a velké nadnárodní společnosti a také mnoho státních institucí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.