Krásné dřevěné podlahy s prověřenými Podlaháři Česká Třebová

Podlahy, které lze renovovat

Koupili jste si nemovitost a zjistili jste že na podlaze je stará nevzhledná dřevěná podlaha ať už jako dřevěné parkety, dřevěná masivní podlaha či dřevěná plovoucí podlaha? Nezoufejte si, že musíte vytrhat celou podlahu, na tyto problémy jsou tady východočeští podlaháři z České Třebové, kteří vám odborně poradí co s takovou podlahou a popřípadě ji i zrenovují. Staré nevzhledné podlahy budou za malou chvíli opět jako nové a co víc, vydrží zase celou řadu let. Dřevěné podlahy jsou dlouholetou investicí, které nebudete litovat.

Krásné dřevěné podlahy

Na trhu se nachází tři základní druhy dřevěné podlahy a to dřevěné parkety, dřevěné masivní podlahy a dřevěné plovoucí podlahy. Všechny tyto podlahy najdou své uplatnění a jsou velmi oblíbené, nejen pro své užitné vlastnosti, ale i protože jsou z přírodního materiálu, dodávají místnosti přírodní atmosféru a krásně ji provoní. Tento zdroj je obnovitelný, proto nezatěžuje životní prostředí. Dřevěné podlahy se vyrábějí v mnoha barevných odstínech a to díky rozmanitosti dřevin. Mezi další výhody dřevěné podlahy patří samozřejmě vysoká odolnost, hřejivost, výborné akustické vlastnosti a jsou velmi příjemné na dotek. Pořizovací cena dřevěné podlahy je sice vyšší než u ostatních podlahových krytin, ale díky tomu, že se dají renovovat, vydrží mnohonásobně déle a investice do této podlahy se vrátí.

Renovace podlah ze dřeva

Do renovace podlah ze dřeva se nepouštějte sami, jelikož tato práce si žádá českotřebovických odborníků. Amatér nedokáže posoudit v jakém stavu daná dřevěná podlaha je. Renovace by se mohla minout účelu a časem by jste stejně museli pozvat českotřebovické profesionály. Renovace dřevěné podlahy je celkem náročná, jak fyzicky tak i časově. Každý druh dřevěné podlahy potřebuje jiný postup při renovaci, proto podlaháři z firmy Podlaháři Česká Třebová ke každé zakázce přistupují individuálně a zákazník nemusí mít o svou podlahu obavy.

Renovace dřevěných parket

Podlaháři z České Třebové osobně přijedou a zkontrolují stav podlahy. Když je poškození jen povrchové (drobné vrypy a škrábance), podlaháři přistoupí rovnou k broušení, zatmelení, očistě a konečnému vrácení lesku v podobě oleje, vosku, laku či olejovosku. Jsou-li dřevěné parkety více poškozené, musí se vyměnit tak, že se parkety rozeberou, vymění a mezery dotáhnou.

Renovace dřevěných masivních podlah

Dřevěné masivní podlahy jsou většinou položené na dřevěné konstrukci. Východočeští podlaháři musí zkontrolovat stav této konstrukce. Pokud je všechno v pořádku, postačí konstrukci jen impregnovat. Je-li nějak zasažená například dřevomorkou či červotoči, musí se celá konstrukce vyměnit. Dále se zkontroluje stav lamel, spojů a podobně. Následuje samotná renovace podlah a konečná fáze naleštění.

Renovace dřevěné plovoucí podlahy

U dřevěné plovoucí podlahy se postupuje stejně jako u dřevěných parket. Zatmelením poškozených dílů, vybroušením a dle výběru zákazníka koncovou fázi v podobě oleje, vosku či laku. Velmi poškozené díly se dají vyměnit a to rozebráním dřevěné plovoucí podlahy. Pro českotřebovické odborníky to není žádný problém, který by se nedal řešit.

U všech dřevěných podlah si můžete vybrat jiný odstín oproti původní barvě. Tato barva se dá dodat olejem, voskem či lakem. Proto se nebojte renovace a pozvěte si odborníky z Pardubického kraje, kteří vám vždy zkušeně poradí.

Podlaháři Česká Třebová z Pardubického kraje

Podlaháři Česká Třebová je letitá východočeská firma se zkušenostmi, které jistě při renovaci oceníte. Podlaháři Česká Třebová zaměstnávají zkušené podlaháře, kteří mají svou práci jako koníček, jelikož v dnešním přesyceném trhu si musí českotřebovická firma udržet své místo. Bez pracovitých a zručných zaměstnanců by to nešlo. Podlaháři se pravidelně proškolují a prohlubují vědomosti o používaných materiálech a pomůckách na trhu. Kvalita odvedené práce také spočívá v kvalitních pracovních pomůckách a postupech. Podlaháři Česká Třebová působí nejen v České Třebové ale i blízkém okolí. Podlaháři přijímají všechny výzvy a slibují kvalitně odvedenou práci, za kterou se nemusí stydět.

Podlahy jsou prvkem každého interiéru, který se nedá přehlédnout. Kvalita bydlení souvisí s kvalitou podlahy. Proto si na podlahy pozvěte českotřebovické odborníky, kteří jsou zběhlí jak v radách, tak i v pokládce či renovaci.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.