HSMWorks je snadno ovladatelný CAM systém s plnou integrací do CAD systému SolidWorks

HSMWorks je snadno ovladatelný CAM systém s plnou integrací do CAD systému SolidWorks. Najdete pro něj využití ve všech odvětvích průmyslu od automobilového a leteckého až po spotřebitelské výrobky a dopravu.


HSMWorks umožňuje přípravu vysoce kvalitních NC drah nástrojů pro 2D, 3D, 3+2 a 5D operace obrábění. Přináší intuitivní ovládání a jednoduchou tvorbu drah s vynikajícím výsledkem. HSMWorks je od základu vytvořen pro práci v prostředíSolidWorks a jeho zvládnutí je proto velmi rychle naučitelné. Už po pár hodinách práce s HSMWorks budete vytvářet kvalitní dráhy pro vaše díly s zkušení uživatelé SolidWorks si ho osvojí už doslova za pár minut.

CAD/CAM systém HSMWorks vám dopomůže ke snížení nákladů za výrobu, zkrácení času výroby a zlepšení výsledné kvality dílů. Je dostupný v několika produktových řadách, a to jak pro nové uživatele, kteří konstrukční systém SolidWorks nevlastní, tak pro jeho stávající uživatele. Krom toho existuje ještě školní licence HSMWorks a řada výukových materiálů, které mají za cíl pomoci při výuce všem od úrovně odborných učilišť až po vysoké školy.

Informujte se o detailech tohoto produktu na www.3epraha.cz, kde najdete podrobný popis jeho funkcí a možností využití, ale i různá školení, kontakty a profesionální zákaznickou podporu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.