Mezinárodní slevový portál DEAL LX

Máte rádi gurmánské zážitky? Milujete masáže a wellness? Nebo jste spíše na praktické věci, jako servis auta nebo tepování koberců? Všechno seženeme a s tou největší slevou. Denně pro vás vyhledáváme nejlepší nabídky se slevou až 80 %!


Mezinárodní společnost DEAL LX byla založena na začátku roku 2011 bývalým zakladatelem společnosti Futurelab Holding GmbH, Univ. Prof. Dr. Michaelem Havlem. Samotný DEAL LX odstartoval na poli slevových portálů dne 16. května 2011 ve Vídni, v Rakousku.

Již 1. června následoval start webů v dalších zemích EvropyČeské republice a Polsku. Následovalo spuštění portálů v Maďarsku, Německu a Turecku. Dále plánujeme expanzi na Slovensko, do Nizozemí, Itálie, Francie, Španělska, Velké Británie, do Ruska a na Ukrajinu.

Společnost DEAL LX nabízí prostřednictvím internetového portálu www.deallx.cz denně skvělé nabídky z oblasti gastronomie, wellness, zdraví, sportu, zábavy, krásy, cestování, služeb a dalších se skvělou slevou až 80 %. Snažíme se, aby nabídka byla rozmanitá a pestrá, každý den vám náš maskot Alex přináší něco nového!

Ochutnejte s námi exotickou světovou kuchyni či osvědčenou českou klasiku, vyrazte s námi na nákupy či jen tak posedět do kavárny se šálkem dobré kávy. Momentálně expandujeme na poli online nakupování, přinášíme pro vás stále nové a lepší nabídky, které můžete uplatňovat z pohodlí vašeho domova!

Máme něco, co jinde nenajdete

Díky našim kolegům z okolních zemí přinášíme pravidelné speciální nabídky z oblasti cestování. Ano, vybíráme pro vás to nejlepší z cestování a ubytování v Rakousku, Maďarku, Francie či Itálie! Luxusní hotely v centru hlavních měst, romantické horské hotely či stylové a historií prodchnuté hotýlky. A to vše se skvělou slevou a skvělým DEAL LX.

Vyrazte s námi na dovolenou či výlet! Váš Alex


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.