Autolakovna Praha

Autolakovna Praha – máte poškrábaný či jinak poškozený lak na autě? Hledáte levné a přesto kvalitní řešení? Naše lakovna v Praze Vám provede rychlou opravu laku za příznivou cenu. Váš vůz bude vypadat jako nový. Jako by nikdy žádné šrámy na svém laku ani neměl!

Autolakovna v Praze PaintfixPro – to je kvalitní oprava laku, rychle a bez kompromisů. Na prvním místě je pro nás spokojený zákazník, který se k nám v případě potřeby také rád vrátí. A je pravdou, že spokojený zákazník je sám dobrou reklamou. Ubezpečujeme Vás, že s naší prací budete spokojeni!

Jediným skutečným řešením se tak jeví oprava autolaku, kterou provede profesionální autolakovna. Není však vůbec nutné, aby takováto oprava poškrábaného laku zabrala více než 1 hodinu! Ptáte se, jak je to možné? Naše expresní autolakovna Praha Žižkov používá nejnovější a naprosto unikátní technologii lakování aut vyvinutou v Německu, s níž je oprava laku, škrábanců a důlků na karoserii nejen úžasně rychlá, ale především i 100% kvalitní.

Není nutné demontovat poškozený díl karoserie, čímž ušetříte za demontáž a nastrojení jednotlivých dílů (čas i peníze). Opravené místo na karoserii nelze pouhým okem vůbec objevit, barva i lak jsou naprosto stejné jako nepoškozené části karoserie. Oprava laku je možná u jakéhokoliv typu barvy a laku. Prvotřídní technologie rychlého vytvrzování a sušení tmelu, barvy a laku umožňuje, že za 1 hodinu odjíždíte autem, které má karoserii stejnou jako před poškozením!

Oprava laku – je prováděna pomocí moderních technologií a na počkání. U nás nečekáte více než je nutné, provádíme expresní opravu laku do hodiny. Na rozdíl od jiných autolakoven, váš vůz u nás tak nemusíte nechávat několik dní. Jednoduše si zarezervujte termín opravy, přivezete váš vůz a my vám opravíme lak na počkání. Oprava laku je zde pro Vás i Váš automobil. K lakování aut využíváme těch nejmodernějších a prvotřídních technologií. Naše oprava laku je opravdu prvotřídní prací. Po přelakování poškrábaných míst nenaleznete žádné stopy. Žádné kapky, mapy, přechody či jiné.

OPRAVA LAKU BEZ DEMONTÁŽE DÍLŮ – EXPRESNÍ LAKOVÁNÍ AUT:

Veškeré opravy laku provádíme bez demontáže dílů. Naši technologii lakování aut můžeme využít na mnoho různých, často i špatně přístupných míst. Jsme schopni odstranit i drobné škrábance na karoserii Vašeho auta, například poškrábaný blatník, škrábance a důlky na dveřích, škrábance od kamínku a další. Pokud jste měli jakoukoliv, i drobnou nehodu, třeba i s klíčem, který Vám při odemykání auta ujel a poškrábal dveře, nechte si provést opravu laku od profesionálů a odborníků. Autolakovna Praha je zde pro Vaše potřeby.

Není nutné demontovat poškozený díl karoserie. Opravené místo na karoserii nelze pouhým okem vůbec objevit, barva i lak jsou naprosto stejné jako nepoškozené části karoserie.

Oprava laku auta už za 1 hodinu? S technologií lakování PaintFixPro aut je to snadné!

Téměř každý řidič to za svůj život alespoň jednou zažije: Vrátíte se ke svému zaparkovanému automobilu a na jeho karoserii naleznete odřený nebo poškrábaný lak. Hlavou vám okamžitě začnou běžet myšlenky, co všechno bude nutné zařídit, kolik bude oprava laku stát a především, jak dlouho se budete muset bez svého vozu obejít. Jak nejlépe řešit takovou situaci?

Nečekejte! Silnice ošetřené chemickým posypem jen škodu zvýší.

Samozřejmě můžete opravu laku oddalovat, ale tím jen vzniklou škodu dále zvyšujete. Především zimní zasolené silnice mohou způsobit, že kromě opravy laku auta budete muset zaplatit i odstranění koroze. Navíc to výrazně sníží cenu vašeho automobilu. Rovnou také zapomeňte na různá levná řešení, jakým je tužka na opravu autolaku (např. fix it pro tužka). Výsledek je téměř vždy naprosto katastrofální.

Profesionální oprava laku aut nemusí trvat věky.

Team OpravaLaku.cz

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.