Jižní Morava je krásná nejen v létě

Jistě má každý období, kdy si chce odpočinout od pracovního shonu a užít si chvilky klidu. Nejvíce využíváme dovolené v létě, avšak právě nyní v zimě, která je vždy velmi dlouhá, potřebujeme rovněž vyrazit nějak za relaxací. Zajisté si každý vybaví teplo a slunce někde u moře, ale co tak poznat krásy naší země a navštívit velmi krásný a moderní hotel Znojmo – Hotel Happy Star. Leží v krásné krajině jižní Moravy v blízkosti národního parku Podyjí a Vranovské přehrady. Okolí hotelu lemují ze všech stran vinice a vinné sklípky. Máte možnost navštívit tento hotel již nyní nebo si už teď naplánovat dovolenou na jaro nebo léto. Určitě stojí za to, udělat si pár dnů čas a zajet se podívat do tak malebné lokality, jakou Znojemsko je. Samotné Znojmo patří k nejstarším městům v ČR a naleznete zde mnoho historických památek.

Wellness hotel – správná volba

Jestliže se rozhodnete navštívit tuto lokalitu, ubytování Znojmo vám zcela jistě uspokojí vaše požadavky. Hotel Happy Star totiž nabízí pestré ubytovací a rekreační služby a budete se zde cítit velmi příjemně. Tento hotel byl vystaven teprve nedávno a ještě nyní voní novotou. Můžete využívat služby hotel wellness centra, zařízení pro sport, restaurace, vinárny a baru. K dispozici je rovněž hotelový bazén, kde mohou dovádět vaše děti a po náročném dni ho oceníte i vy. Pokoje jsou moderně vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou, WC a fénem, kabelovou televizí, telefonem, minibarem, trezorem a bezdrátovým připojením k internetu. V apartmánu navíc disponují prostornou vanou.

V hotelu nabízí opravdu tolik služeb a disponují spousty sportovními zařízeními, že mnohdy ani ubytování na horách nenabízí takové možnosti. Zajisté rádi využijete služeb relaxačního centra. Mnozí uvítají, že využívání hotelového bazénu, vířivky, parní kabiny a fitness je pro hotelové hosty zdarma. V hotelu se rovněž nachází solárium a sauna, můžete si také zajít na masáže nebo bylinné a pleťové kúry. V teplých dnech lze využívat zařízení pro sport, kde se nachází tenisový kurt, hřiště na nohejbal a beach volejbal, hřiště na pétanque, 2 golfová odpaliště a mnoho dalšího sportovní vyžití. Jestliže chcete poznat krajinu jižní Moravy, lze si zapůjčit kolo v půjčovně kol a vyjet si na krásnou projížďku. Hotel Happy Star je šťastnou volbou…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.