Slevy na lyžování v Krušných horách

Krušné hory nejsou jen nekončící lesy a pustina. Nachází se zde několik technických památek připomínajících dobu, kdy se zde těžila železná ruda a uhlí. V létě skýtá příležitosti k dlouhým pěším túrám po hřebenech, v zimě vás pohostí zasněženými kopci. Proto přicházíme se slevou na lyžování v Krušných horách nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro partu kamarádů, kteří nechtějí v zimě jenom sedět za oknem a pozorovat chumelení. NewGo.cz přináší slevy na lyžování v Krušných horách, tak neváhejte využít jedinečné nabídky!

Běžky i sjezdové lyžování

Nedaleko obce Boží Dar najdete místo Náhorní planina, to je nejvíce navštěvované běžkaři. Díky vysoké nadmořské výšce se zde sníh udrží celou zimu a běžkaři tak mohou využívat trasy dlouhé několik kilometrů, které se udržují rolbami. A zůstaneme v Božího Daru. Využijte slevy na ubytování a vyberte si hotel, kde na pár nocí složíte hlavu. Můžete využít službu all inclusive, což znamená, že se vám personál hotelu postará o snídaně, obědy i večeře nebo si vystačíte s polopenzí a budete tak mít nachystanou snídani a večeři.
Jeden z nejnavštěvovanějšího ski areálu je Boží Dar Neklid. Zákazníci rádi využijí parkování zdarma přímo u sedačkové lanovky. Toto místo je vhodné pro každého lyžaře ať už je pokročilý nebo teprve začíná. Sjezdovky se uměle zasněžují a upravují každý den. Pokud jezdíte na prkně, potěší vás místní snowpark s různými překážkami. Přímo v centru Božího Daru najdete více zábavy především pro své děti. Sněžné skútry, snowtubing, lyžařskou školu a restaurace vás zabaví na celý den.

Pro rodiny s dětmi

Využijte slevy na lyžování na Klínovci, nejpopulárnější oblastí Krušných hor. Ten je vhodný především pro rodinné lyžování. Chlubí se nejdelší lyžařskou tratí v celém Krušnohoří. V areálu najdete místo pro úplné začátečníky, pro děti, U-rampu pro snowboardisty, sjezdovky různých obtížností a neváhejte se zúčastnit večerního lyžování.
Můžete sebe i děti zapsat do lyžařské školy nebo si zapůjčit vybavení, pokud vám schází. Nemusíte sahat hluboko do kapsy, abyste si užili zimní dovolenou na horách. V Česku sice nenajdeme vysoké kopce srovnatelné s Alpami, ale to ještě neznamená, že nenajdeme místo, kde bychom si pěkně zalyžovali.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.