Poznávejte krásu slovenských hor

Pobyt v horách, kam jezdíme rádi trávit svůj volný čas je díky tomu, co nám krásné horské prostředí nabízí. Úžasné stezky, vedoucí po vrcholcích hor i nejnižších údolích nám ukáže krásu celých hor, horský vzduch, možnost téměř veškerých sportů, od letních až po zimní, odpočinek ve wellness a místa jsou jak stvořena pro milence i celé rodiny s dětmi. Chceme-li využít možnosti akce na dovolenou do hor, můžeme využít slevy na dovolenou na horách.

Horolezectví v Tatrách

Slovensko je známé tím, že má nádhernou přírodu, která je obehnána mnoha turistickými stezkami, naučnými stezkami, jsou zde sjezdovky, které jsou po dlouhé měsíce stále zasněženy a najdeme zde mnoho wellness a lázeňských center s krásnými zahradami a kolonádami. Národní park Vysoké Tatry je také cílem mnoha odvážných horolezců, kteří sem pravidelně jezdí překonávat a zlepšovat své možnosti za každého ročního období. Symbolem horolezectví jsou také vrcholy Lomnický štít, Rysy, nebo Malý Kežmarský štít.

Mnozí milují Slovensko díky divoké přírodě, výskytu vlka obecného i medvěda hnědého. Nejkrásnějí stezky po vrcholcích hor jsou ve Nízkých Tatrách, v pohoří Malé Fatry, Bukovské vrchy, Vihorlat, Rozsutec a mnoho dalších. Horské chaty bývají cílem mnoha turistů, je jich zde opravdu mnoho. Oblíbenou součástí turistiky zde i kdekoliv jinde se stal také Nordic walking, který je jednoduchý, vhodný i pro děti či starší osoby a pomáhá ke zpevnění a správnému držení celého těla. Je zapotřebí pouze dvou speciálně vyrobených holí.

Pobyty na horách se slevou

Jak již bylo řečeno, najdeme zde i nádherné zahrady a kolonády, které jsou součástí wellness a lázní. Zde míří každým rokem mnoho lidí za odpočinek, nebo za zdravím. Je zde mnoho procedury od masáží až po koupele, celotělové zábavy či peelingové kůry, které nám pomáhají na celkový stav organismu i psychický odpočinek. Pokud nás trápí nějaké zdravotní potíže, v lázních máme k dispozici odborné lékaře, kteří nám vždy poradí co našemu zdravotnímu stavu pomůže. Slevy na ubytování na horách jsou vhodné i jako dárek k jakékoli příležitosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.