Načerpejte energii ve wellness – nejlepší procedury pro ženy

Každá žena by měla mít čas vyhrazený jen sama pro sebe. Čas určený k odpočinku, relaxaci, péči o sebe sama a načerpání nové energie. Jednou z nejlepších možností uvolnění a odpočinku jsou wellness procedury přímo pro ženy, které pomáhajá uvolnit stres a mají výborné kosmetické účinky. Proto jsem začala vyhledávat slevy na wellness pobyty, díky kterým se můžeme nechat hýčkat stále častěji. Výhodou wellness pobytů není jen široká nabídka masáží, peelingů, zábalů, koupelí a mnoho cvičení, ale také turisticka a sportovní vyžití po okolí.

Wellness procedury pro ženy

Návštěva wellness je ženami velmi oblíbená už jen díky tomu, že procedury působí příznivě na zjemnění pokožky, čistí pleť, odbourávají podkožníh tuk a některé procedury jsou zaměřeny přímo na odbourávání celulitidy. Například manuální lymfodrenáže, které jsou zaměřené na lymfatické cesty a podkožní tuk se provádějí pomalým tlakem a jemnými hmaty bez použití aromatických či exotických olejů. Lymfodrenáž odbourává celulitidu, pomáhá při bolestech hlavy či migrénách, gravidním ženám pomáhá při otocích, čistí organismus a detoxikují.

Stejně tak si můžeme vybrat z mnoha druhů masáží, které jsou v dnešní době velice žádané, především pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání nebo mají málo pohybu. Masáže předcházejí bolestem zad, krční páteře a také možné skolióze. Mnoho žen doporučuje vyzkoušet například jednu z nejoblibenějších masáží lávovými kameny, která je jdnou z nejznámějších. Mezi další patří ajurvédská masáž celého těla, sportovně regenerační masáž nebo částečné masáže rukou, nohou či šíje.

Nevynechejte ošetření pleti

Další z příjemných částí procedůr na wellness víkendu je kosmetické ošetření plěti, ke které patří také masáž obličeje, krku a dekoltu. Ošetření má blahodárné účinky na pleť, kterou zjemňuje a vypíná, odstraňuje akné. Peelingy a celotělové zábaly jsou také jednoznačnou volbou, kterou vyzkoušet. Po příjemném odpočinku můžeme vyzkoušet hodiny jógy, pilates na zpevnění těla a stability a nebo zajít do fitness s osobním trenérem. Slevy na wellness pobyty jsou báječným dárkem pro přátelé či rodinu k jakékoli příležitosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.