Intenzivní světlo za skvělou cenu

Jestliže hledáte co nejlevnější druh osvětlení, potom nesmíte koukat pouze na pořizovací cenu, ale také na vlastnosti. V dnešní době je bezesporu tím nejvýhodnějším zdrojem světla osvětlení LED. To najdeme již ve spoustě domácností. Pro osvětlení většího prostoru ale potřebujeme opravdu intenzivní a výkonné světlo a tam by nám klasická LED žárovka nemusela stačit. Proto jsou tu LED reflektory, které kromě intenzivního světla přinášejí řadu výhod. Tím nejvíce používaným druhem je jistě LED reflektor 10W.

Svítíte na zahradě, či jinde ve velkém prostoru klasickým halogenem a rádi byste ho nahradili výkonnější, bezpečnější a úspornější variantou? Potom je LED reflektor 10W tou nejlepší volbou. Jaké toto osvětlení přináší výhody, oproti klasickému halogenu?

  • Velká úspora energie – až 70%
  • Možnost regulace intenzity osvětlení – nemusíte svítit více, než potřebujete
  • Světlo je příjemné a přirozené
  • Dlouhá životnost – až 50 000 hodin
  • Téměř nulový výdej tepla – nehrozí nebezpečí požáru, či popálení
  • Žádné UV ani infračervené záření

LED reflektor 10W můžete využít v interiéru i na venkovním prostranství. Skvěle se tak hodí pro osvětlení zahrady, ale i výstavních hal a muzeí. Díky tomu, že nevydává UV ani infračervené světlo, nezpůsobuje blednutí barev. Právě proto je oblíbeným osvětlením galeriích a muzeích. LED panely můžete použít zkrátka všude.

Pokud jste se rozhodli pro nákup tohoto osvětlení, potom je pro Vás jistě velmi důležité nakoupit ho co nejvýhodněji. A právě proto Vám přinášíme nabídku obchodu Lightpark, kde najdete to nejlepší osvětlení za ty nejnižší ceny. Neváhejte si pořídit LED osvětlení nejenom do domácnosti, ale i všude tam, kde chcete svítit efektivně a výhodně. Díky skvělým cenám, které Vám přinášíme, to nebude ani příliš nákladné.

 

Comments are closed.