Šatní skříně

Šatní skříně na míru

Hledáte komfortní a přehlednou šatní skříň do své ložnice či šatny? Zdá se vám, že klasické dřevěné skříně jsou příliš těžké, zabírají moc místa a zároveň zas tolik vnitřního prostoru nenabízejí? Připadá vám, že vzhled tradiční skříně sice dobře zapadá do domů a bytů s tradičním stylem interiéru, ale do moderního obydlí se příliš nehodí? V tom případě jsou pro vás vestavné šatní skříně od společnosti Indeco tím správným řešením. Hned vám řekneme proč!

Vestavěné skříně a interiérové dveře: nechte svou místnost prokouknout!

Zaměřme se nejdříve na styl a estetiku, kterou vestavěné šatní skříně přinášejí. Možná vám připadá, že klasické modely skříní v moderním prostoru zaměřeném na originální linky příliš vyčnívají a neobohacují jej. Vestavné skříně Indeco naopak dokáží svou dvojrozměrností umocnit stávající design místnosti, nebo případně přidat neotřelý prvek kontrastu s okolím. Konec konců, vestavěné skříně se mohou rozprostírat po celé ploše stěny a jejich velké posuvné interiérové dveře mají moc dokonale proměnit vzhled celé místnosti.
K dispozici jsou nejrůznější materiály, vzory, výplně a designové palety, díky kterým budou šatní skříně skutečně na míru místnosti, ve které se nacházejí. Chcete, aby šatny elegantně splynuly se svým okolím, a to takovým způsobem, že nebude poznat, že tam vůbec jsou? Není problém. Skříně na míru stejně tak mohou obrátit vzhled interiéru vzhůru nohama a přetvořit ho v neotřelé a exotické místo.

Vestavné šatní skříně Indeco: prostorová revoluce

Zmínili jsme interiérovou dvojrozměrnost, která je v moderním designu oblíbeným prvkem. Co se týče prostornosti, jsou však vestavěné šatní skříně Indeco dokonale trojrozměrné. Na třetí prostor je kladen skutečně velký důraz, z čehož pramení maximální přehlednost a obrovský obsah. Do skříně na míru s přehledem uskladníte nejen všechny své textilie, ale také mnohé neskladné domácí potřeby (např. štafle). Nechte originalitu a modernost promluvit i ve vašem interiéru!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.