Interiéry Landa – záclony a další bytový textil

Firma Gabriela Landová – Interiéry Landa se zabývá návrhy a realizací textilních interiérových dekorací již přes 15 let. Chcete-li nové záclony či závěsy, nabízíme velký výběr dekoračních tkanin od předních výrobců. Jde např. o kolekce firem Hohman, Löscher, Stockel či Trevor & York, Artende ad.

Hlavním materiálem pro výrobu záclon je PES. Záclony a závěsy nabízíme ve velké škále barev. Záclony mohou být také pouze jednobarevné vzory (hladké, květiny, bloky).

Víme, že je velmi obtížné si na základě pouhé fotografie vybrat výrobek jako záclony. Lze je však vidět na vlastní oči buď v naší vzorkovně nebo přímo ve Vašem bytě či kanceláři – zaměření provádíme zdarma. Nicméně jsme pro vás připravili na našich stránkách pár fotek referencí našich záclon.

Pro Vaše záclony a závěsy jsme schopni Vám dodat širokou škálu závěsných systémů, které se budou hodit právě do Vašeho interiéru. Rádi Vám poradíme při výběru toho pravého systému pro Váš interiér. V této oblasti nabízíme kolejnice, tyče a roletové systémy.

Protože závěsné systémy by měly ladit s Vaším interiérem, nabízíme také kolejnicové profily pro dekoraci záclon, závěsů a pelmetů. Lze je instalovat do stropu i na zeď, na jakýkoliv typ okna (např. do šikmých oken, arkýřů, horizontálních i vertikálních oblouků).

Tyto systémy nabízíme také s ručním provázkovým ovládáním pro závěsy. Zakoupené závěsné systémy a záclony Vám rádi odborně nainstalujeme.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.