Akce – Provázkové záclony Ambiente 4+1 Zdarma

V našem eshopu s bytovým textilem nabízíme aktuálně velmi pěkné záclony s kostičkovým vzorem a tunýlkem pro záclonovou tyč. Jsou vhodné do oken i do dveří. Objednáte-li si nyní 5 ks provázkových záclon Ambiance, získáte jeden kus zdarma.

V našem eshopu nabízíme širokou škálu závěsů a záclon. Na výběr máme různé bytové textilie, jako jsou naše lemované záclony se závěsy na očka. Eshop Rafail nabízí zážitek z nakupování online Vašeho zboží pro domácnost a bytový textilu, od ložního prádla až pro to ostatní.

Záclony nabízejí především soukromí. I když to např. v severských státech není běžné, jsou součástí domova a chrání rodinu před zvědavými pohledy sousedů, či v horším případě před pohledy zlodějů. Není nic jednoduššího než si otipovat oběť prostřednictvím pohledu do nechráněného bytu.

O textilie je nutné se starat. Při praní záclon a závěsů nebo římských rolet je nutné je oddělit od ostatního prádla. Před praním byste si měli zkontrolovat, zda na záclonách nezbyly nějaké jehličky či kroužky. Také zkontrolujte, zda nejsou vadné běžce v závěsu. Doporučujeme i použití pracího prášku. Pokud budete dodržovat všechny pokyny uvedené k záclonám či jiným textiliím, dlouho nám vydrží a  budeme mít i nadále požitek z používání těchto produktů.

Společnost Avda s.r.o. působí na trhu sedmým rokem a specializuje se na obchod s bytovým textilem.    Nabízíme široký sortiment kvalitních a cenově dostupných žakárových záclon, různých nejžádanějších motivů. V nabídce naší firmy také najdete bytový textil i pro ty nejnáročnější zákazníky. Kontaktujte nás či nás rovnou navštivte v naší provozovně.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.