Výměna autoskel a fólie na autoskla Trutnov

Autoskla a fólie od firmy Binek znamenají větší komfort a bezpečnost v podání profesionálů s mnohaletou praxí v oboru.

Ochrana autoskla ale i oken domů pomocí kvalitních sputterovaných fóliípřináší hned několik velkých výhod. Ztmavení skel vám dodá větší soukromí uvnitř vozu a zároveň ochrání vás, vaše děti nebo i například vašeho psa před sluncem. Znatelně sníží teplotu uvnitř vozu. Váš automobil bude také ihned méně pravděpodobným cílem pro vykradení, protože potenciální zloději neuvidí dovnitř. Navrch ještě fólie na autoskla zvyšují pevnost skel při pokusu o rozbití apod.

Skla samotná přitom není potřeba složitě demontovat z vozu. Veškeré fólie jsou homologované Ministerstvem dopravy, opatřeny předepsaným atestem a profesionální technik vám k nim navíc vystaví Doklad o instalaci homologovaných fólií odborně způsobilou firmou. Nemusíte proto snad obávat jakýchkoliv tahanicí a vysvětlování s přehnaně aktivními příslušníky Policie ČR. Výměna autoskla nikdy nebyla jednodušší.

Typy okenních a bezpečnostních fólií

Termoizolační fólie ušetří náklady na vytápění o desítky procent v závislosti na typu konkrétního skla a zvolené fólie.

Bezpečnostní fólie vám umožní získat slevu na pojištění. Využívají se hlavně pro prostory se zvýšeným pohybem osob, kde hrozí poranění při rozbití skleněných ploch oken, ale i dveří atd.

Protisluneční fólie fungují jako výše popsané fólie na autoskla – chrání před slunečním zářením a zvyšují soukromí uvnitř kabiny vozu.

Okenní privátní a průsvitné a zároveň neprůhledné fólie nahrazují pískované sklo pro zneprůhlednění skleněných ploch při zachování maximální propustnosti světla.

Díky velice nízké prašnosti splňuje nově zrekonstruovaná provozovna společnosti Binek v Trutnově nejvyšší nároky na podmínky pro kvalitní montáž. Její zaměstnanci zde provádějí montáže a výměny autoskel a čelních skel vozů, opravy prasklin a v případě potřeby a vyhovujících podmínek i mobilní montáže, kdy je výměna předního skla nebo montáž provedena přímo u vás. Při likvidaci pojistných událostí spolupracuje firma Binek se všemi pojišťovnami na českém trhu a po předložení všech dokladů vyřídí výměnu skla zcela bezhotovostně. Nepříjemnou událost za vás s pojišťovnou pak vyřeší její kvalifikovaný zaměstnanec a vy se nebudete muset prakticky o nic starat.

Provozovnu firmy Binek se sídlem na adrese Libušinka 468 v Trutnově můžete kontatovat na e-mailové adrese info@binek.cz nebo na tel. čísle 737 522 003, pro více informací případně navštivte web www.binek.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.