Spása řidiče – antiradar

Přenosné antiradary jsou považovány za moderní elektronické přístroje, které mají hlavně za úkol informovat řidiče o přítomnosti nějakého radaru v bezprostřední blízkosti. Jedná se v podstatě o velice citlivé přijímače, které jsou schopny zachytit frekvenční pásmo policejních radarů v určitém časovém předstihu a to díky důmyslnému zvukovému i vizuálnímu upozornění. Tyto pasivní zařízení jsou dodávány na trh buďto jako velmi mobilní radary anebo jako antiradarové sady. V nabídce lze samozřejmě objevit také laserové rušičky.

Mobilní antiradary se standardně umísťují za přední sklo daného automobilu. Vyznačují se opravdu náramným provedením, absolutní spolehlivostí detekce a skutečně snadnou montáží. K dispozici mají kvalitní základní desku, prvotřídní software a nejnovější laserový senzor. V balení nechybí ani praktický držák a speciální kabel do zapalovače ani jednoduchý manuál. Tento přenosný typ radaru je dodáván ve stylovém kufříku a jeho cena se vrátí tím rychleji, čím rychleji budete jezdit. Kvalitním i nejprodávanějším zástupcem této kategorie může být antiradar beltronics.

Antiradarové sady musí do auta napevno instalovat zkušení odborníci, obsahují totiž venkovní anténu, vnitřní indukční a řídící jednotku. K ohromným přednostem těchto antiradarů patří nejenom bezvadná detekce, minimum falešných poplachů, atraktivní provedení s módním designem, stoprocentní nezjistitelnost, ale i jednoduchá obsluha a mimořádné digitální varování. Lze regulovat požadovanou úroveň jasu displeje, hlasitost i radarové pásmo.

Laserové rušičky spadají do speciální kategorie levnějších antiradarů, které disponují moderní technologií. Jsou opatřeny unikátním inteligentním algoritmem a maximálně výkonných laserových čidel. Na stránkách antiradary-online.cz jsou nabízeny zajímavé modely laserových rušiček či víceúčelových systémů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.